для людей з порушеннями зору
Лавочненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №1 Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Умілі руки

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до мистецтва, інтересу до народної творчості, розвитку художніх здібностей, смаків, у нашому освітньому закладі з вересня 2022 н.р. розпочав працювати гурток "Умілі руки".

#Ялинка_Перемоги

На свято Миколая в нашому освітньому закладі засяяла #Ялинка_Перемоги з ангелами-охоронцями, псом Патроном, колосками пшениці, гербом-тризубом "СЛАВА ЗСУ"... Прикрасили нашу красуню тематичні іграшки , виготовлені власноруч дітьми і вчителями під керівництвом Лях О.І. Наша ялинка - це символ незламності, непоборності нашого народу , віри в Перемогу .

14:32 23.12.2022

Наші вироби

Протягом семестру гуртківці створили яскраві та оригінальні вироби, навчилися планувати свою роботу, розподіляти час. Діти, побачивши готові свої вироби, пізнають значущість своєї праці, її корисність для оточуючих. Завжди приємно спостерігати за дітьми, яким властиве нестандартне мислення. З ними дуже цікаво працювати, але ні в якому разі не можна залишати поза увагою інших учнів, оскільки творчі здібності можна розвинути у кожної дитини.

13:36 21.11.2022